Filtruj

Praca Konserwator Pracownik - Olesno

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK TECHNICZNY - KONSERWATOR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olesno

Numer oferty: StPr/24/0260Obowiązki:Nadzór nad urządzeniami do uzdatniania wody basenowej.Pielęgnacja terenów zielonych na obiekcie.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, mechanicznePozostałe wymagania:Mile widziane zagadnienia ślusarskie. Mile widziane doświadczenie na sta...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MIEJSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI W OLEŚNIE SP. Z O.O.MIEJSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI W OLEŚNIE SP. Z O.O.
Olesno

Zakres obowiązków: Nadzór nad urządzeniami do uzdatniania wody basenowej. Pielęgnacja terenów zielonych na obiekcie. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe Mile widziane zagadnienia ślusarskie. Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownik techniczny-konserwator....

Umowa zlecenieumowa zlecenie

KONSERWATOR/ MECHANIK

nowa oferta
Nowa Wieś

Numer oferty: StPr/24/0680Obowiązki:Kontrolowanie stanu technicznego maszyn, drobne naprawy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Godziny pracy: 7.00-15.00. Miejsce wykonywania pracy: N...

28.06.202428.06.2024