Filtruj

Praca Konserwator Sieci - Chełmno

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W CHEŁMNIEZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W CHEŁMNIE
Chełmno

Zakres obowiązków: Montaż i konserwacje sieci wodnych i kanalizacyjnych oraz przyłączy. Czyszczenie sieci kanalizacyjnych. Prace ziemne związane z wykopem pod budowę sieci. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Ogólna znajomość zagadnień instalacji wod.- k...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełmno

Numer oferty: StPr/24/0314Obowiązki:Montaż i konserwacje sieci wodnych i kanalizacyjnych oraz przyłączy. Czyszczenie sieci kanalizacyjnych. Prace ziemne związane z wykopem pod budowę sieci.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodowePoz...