Filtruj

Praca Konserwator Sprzetu - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

McDonald’s Ster -Konserwator

MCDONALDS POLSKAMCDONALDS POLSKA
Szczecin

McDonald's Ster- Konserwator Pełny etat lub 1/2 etatu : już od 27,00 zł brutto/godz. Co oferujemy? Na start UMOWA O PRACĘ ( także w wymiarze 1/2 etatu) Stawka od 27,00 zł/h brutto 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00 elastyczny grafik (dopasujemy grafik do zajęć w szkole lub innej prac...

18.04.202418.04.2024

Zatrudnimy konserwatora "złotą rączkę" do naprawy sprzętu AGD-4500 zł

OUTLETRTVAGD.PLOUTLETRTVAGD.PL
Szczecin

Zatrudnimy konserwatora złotą rączkę do naprawy sprzętu AGD. Wynagrodzenie: 4500 – 6000 zł na rękę. Pełny etat. Mile widziani emeryci i renciści. Twoje zadania: - naprawy elektryczne, elektroniczne i mechaniczne urządzeń AGD - testy urządzeń Wymagamy od Ciebie: - umiejętności serwisowania sprzę...

15.04.202415.04.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwator - Hydraulik !

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: drobne prace konserwacyjne, wodne, kanalizacyjne, C.O. dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy; dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych instalacji; WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność; p...

05.04.202405.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0345 s