Filtruj

Praca Konserwator Terenow Zielonych

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA PŁYTASPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA PŁYTA
Karlino

Zakres obowiązków: -drobne prace naprawcze i hydrauliczne; -utrzymywanie terenów zielonych; -prace konserwatorskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe prawo jazdy mile widziane...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3
Polkowice

Zakres obowiązków: Systematyczne lokalizowanie usterek występujących w przedszkolu poprzez częste dokonywanie przeglądów pomieszczeń.Kontrolowanie, obsługiwanie i konserwacja wszystkich urządzeń technicznych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, elektro-energetycznych i klimatyzacyjnych. Systematyczne...

22.04.202422.04.2024

KONSERWATOR/WOŹNY

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGOIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
Leszno

Zakres obowiązków: prace naprawcze, drobne prace remontowe, utrzymywanie terenów zielonych (koszenie trawy, przycinanie krzewów) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność wykonywania drobnych napraw, złota rączka...