Filtruj

Praca Konserwator Urzadzen Elektrycznych - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Technik, konserwator obiektu

AMG DEVELOPMENTAMG DEVELOPMENT
Bielsko-Biała

Firma AMG Development Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora – technika obiektu. Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice Zakres obowiązków: - Wykonywanie różnorodnych prac wykończeniowych - Bieżąca obsługa obiektów, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej s...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Automatyk / elektryk / rozruchowiec

JAKUB.BACHRACHJAKUB.BACHRACH
Ustroń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowanie produkcji przygotowanie oraz rysowanie schematów elektrycznych budowa szaf sterowniczych programowanie sterowników, uruchomienia / rozruchy urządzeń transportu bliskiego Oczekiwania: Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV . Wykształcenie min. średnie techniczne w o...

07.12.202307.12.2023

konserwator budynków w Spółdzielni Mieszkaniowej "Wola"

A.SALOMA.SALOM
Wola

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „WOLA” z siedzibą w Woli k. Pszczyny, woj. śląskie przy ul. Lipowa 7 ogłasza nabór na stanowisko: Konserwator budynków . Postępowanie rekrutacyjne będzie dwuetapowe. W pierwszym etapie sprawdzone zostaną wymogi formalne kandydatów oraz ich kwalifikacje, doświadcze...

05.10.202305.10.2023