Praca Konserwator Urzadzen Transportu Bliskiego - Dąbrowa Górnicza

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromonter - utrzymanie ruchu

PROTOR GROUPPROTOR GROUP
Dąbrowa Górnicza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie przeglądów oraz napraw prewencyjnych maszyn i instalacji elektrycznej, przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznej oraz zapobieganie ich występowaniu, współpraca z innymi działami...

13.05.202413.05.2024

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

nowa oferta
KONEKONE
Katowice

Witaj Kandydacie! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Konserwator Urządzeń Dźwigowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji! Konserwator Urządzeń Dźwigowych Twój zakres obowiązków Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spó...

17.05.202417.05.2024

KONE SP. Z O.O.KONE SP. Z O.O.
Katowice

Zakres obowiązków: Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE; Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami. Wymagania: Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe); Uprawnienia S...