Filtruj

Praca Konserwator - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATORA do Ośrodka Wypoczynkowego Grzybowo/Kołobrzeg

AGNIESZKAAGNIESZKA
Kołobrzeg

Firma zatrudni konserwatora do Ośrodka Wypoczynkowego w Kołobrzegu oraz Grzybowie Opis stanowiska: prace konserwatorskie, remontowe, porządkowe Wymagania: mile widziane uprawnienia elektryczne, umiejętności hydrauliczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat. B sumienność, ...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwator / złota rączka do hotelu

BIUROBIURO
Kołobrzeg

Hotele w Kołobrzegu poszukują osób do pracy na stanowisku konserwator/złota rączka. Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w hotelu jako konserwator/złota rączka. Oferujemy uczciwe wynagrodzenie, płatne w terminie, zatrudnienie przez cały rok oraz możliwość zakwaterowania i...

od 21 zł

KONSERWATOR

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA PŁYTASPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA PŁYTA
Karlino

Zakres obowiązków: -drobne prace naprawcze i hydrauliczne; -utrzymywanie terenów zielonych; -prace konserwatorskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe prawo jazdy mile widziane...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0277 s