Filtruj

Praca Konserwator - Oleszno

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR NA OCZYSZCZALNI

LIRECO ECO MAGDA KAMAJDALIRECO ECO MAGDA KAMAJDA
Oleszno

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac naprawczych, praca objazdowa na obiektach Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat.B Mile widziane uprawnienia SEP...

02.07.202402.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Oleszno

Numer oferty: StPr/24/0418Obowiązki:Wykonywanie prac naprawczych, praca objazdowa na obiektachWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat.BWykształcenie: średnie zawodowe zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania:Mile widziane uprawnienia SEPMiejsce pracy: 78-500 Oleszno, ...

Umowa o pracęumowa o pracę

elektryk -- konserwator

KOSD GROUP SP. Z O.O.KOSD GROUP SP. Z O.O.
Małogoszcz

Opis Firma KOSD GROUP SP. Z O.O. oddział Małogoszcz, ul. Jędrzejowska 1, Kopalnia Głuchowiec, poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK - KONSERWATOR Opis stanowiska rozbudowa, przebudowa oraz usuwanie awarii elektrycznych, diagnozowanie i naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych, praca w sy...

03.07.202403.07.2024