Filtruj

Praca Konserwator - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Tiffi Boutique Hotel - pracownik techniczny

nowa oferta
TIFFI BOUTIQUE HOTELTIFFI BOUTIQUE HOTEL
Olsztyn

TIFFI BOUTIQUE HOTEL w Olsztynie poszukuje kandydata chętnego do podjęcia pracy na stanowisku: pracownik techniczny/konserwator w hotelu . Wymagania: Odpowiedzialność, sumienność; Techniczne umiejętności konserwatorskie (mile widziane uprawnienia elektryczne); Doświadczenie na podobnym stanowis...

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

STARSZY MISTRZ

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olsztyn

Numer oferty: StPr/24/0631Obowiązki:Kierowaniem zespołem pracowniczym. Odbiór zleceń usterek wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz rozdzielenie ich pomiędzy konserwatorów Administracji. Sporządzanie notatek służbowych dotyczących zgłaszanych nieprawidłowości odnośnie instalacji. Organi...

16.05.202416.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
OLSZTYŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWAOLSZTYŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Olsztyn

Zakres obowiązków: Kierowaniem zespołem pracowniczym. Odbiór zleceń usterek wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz rozdzielenie ich pomiędzy konserwatorów Administracji. Sporządzanie notatek służbowych dotyczących zgłaszanych nieprawidłowości odnośnie instalacji. Organizacja robót na st...