Filtruj

Praca Konserwator - Słupiec

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR-Złota Rączka/praca w Słupcy

ANNAANNA
Słupca

RESTAURACJA MCDONALD'S W SŁUPCY POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO KONSERWATOR-ZŁOTA RĄCZKA Za co będziesz odpowiadać? -prace remontowo-budowlane (wymiany zamków, kranów, silikonów, malowanie ścian, wymiana popękanych płytek itd.) -prace magazynowe -praca na wysokości (wymiana filtrów, mycie urz...

24.04.202424.04.2024
od 5100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC MUZEALNA

Zalipie

Zakres obowiązków: Nadzór nad zwiedzającymi, oprowadzanie grup zorganizowanych, sprzedaż biletów i wydawnictw, utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształ...

26.04.202426.04.2024

Konserwator, złota rączka, pracownik gospodarczy

MICHALMICHAL
Szydłów

Firma Agriko w Szydłowie poszukuje osoby do pracy na stanowisko konserwator , pracownik gospodarczy / złota rączka Obowiązki: \t•\tprace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektów \u2028 \t•\tanaliza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych\u2028 \t •usuwanie awarii\u2028 \t•\tu...

06.08.202306.08.2023
od 6000 zł