Filtruj

Praca Konserwator - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator prace konserwatorskie

nowa oferta
IZABELA WANDTKE-GOLŃSKAIZABELA WANDTKE-GOLŃSKA
Słupsk

OPIS HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko: Konserwator Miejsce pracy: Słupsk, Hubalczyków Praca 5 dni w tygodniu Praca w godzinach: 7.00 - 15.00 Zadania: prace konserwatorskie na obiekcie szpitala umiejętności ...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwatora na ośrodek wczasowy zatrudnię. Ustka.

TOMEKTOMEK
Ustka

Zatrudnię konserwatora-złotą rączkę na ośrodek wczasowy w Ustce.Pensja 3000-3500 zł. Zapewniam zakwaterowanie oraz wyżywienie....

05.05.202405.05.2024

KONSERWATOR ZIELENI

Ustka

Zakres obowiązków: oczyszczanie terenów zielonych; godz. pracy 6-14, umowa na czas określony 6 m-cy z możliwością przedłużenia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi urządzeń typu dmuchawa, kosiarka itp....

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0218 s