Filtruj

Praca Konserwator - Stalowa Wola

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator urządzeń dźwigowych

KATARZYNAKATARZYNA
Stalowa Wola

Jesteśmy agencją rekrutacyjną Personnel Recruitment sp. z o.o., w której wspomagamy klientów na terenie całej Polski oraz klientów zagranicznych w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników. Obecnie, dla jednej z firm z branży inżynieryjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konserwator urządz...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HYDRAULIK / KONSERWATOR

nowa oferta
GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY SP. Z O.O.GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY SP. Z O.O.
Zaklików

Zakres obowiązków: - Montaż / demontaż wodomierzy. - Kontrola stanu ogólnego obiektów wodociągowych. - Usuwanie awarii na sieci wodociągowej, przyłączach wody i instalacjach wewnętrznych. - Płukanie końcowych odcinków sieci wodociągowej. - Przerabianie instalacji wewnętrznych. Wymagania: wykształce...

15.05.202415.05.2024

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zaklików

Numer oferty: StPr/24/0372Obowiązki:- Montaż / demontaż wodomierzy.- Kontrola stanu ogólnego obiektów wodociągowych.- Usuwanie awarii na sieci wodociągowej, przyłączach wody i instalacjach wewnętrznych.- Płukanie końcowych odcinków sieci wodociągowej.- Przerabianie instalacji wewnętrznych.Wymagania:...