Filtruj

Praca Konserwator - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator- magazynier

REMGLAS TOMASZ PYDAREMGLAS TOMASZ PYDA
Wałbrzych

Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu z ubraniami roboczymi pracowników, sprawdzanie sprzętów budowlanych wyjeżdżających i wracających z budowy, obsługę terenów zielonych, obsługę techniczną pojazdów służbowych, itp....

15.04.202415.04.2024

KONSERWATOR- MAGAZYNIER

Wałbrzych

Zakres obowiązków: Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu z ubraniami roboczymi pracowników, sprawdzanie sprzętów budowlanych wyjeżdżających i wracających z budowy, obsługę terenów zielonych, obsługę techniczną pojazdów służbowych, itp. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność...

Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier/Konserwator wózków widłowych

MERKURY MARKETMERKURY MARKET
Nowa Ruda

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna ob...

22.04.202422.04.2024