Filtruj

Praca Konstrukcje Aluminiowe - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

SPAWACZ ALUMINIUM MET. 131

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE MONTSPAW-SERVICE SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE MONTSPAW-SERVICE SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji aluminiowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-17 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe gotowość do podjęcia pracy od zaraz....

10.05.202410.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MONTER/POMOCNIK MONTERA KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH-STALOWYCH

Gdańsk

Zakres obowiązków: Prefabrykacja i montaż nadbudówek aluminiowych. Praca na terenie Gdańska, od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-17 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków....