Filtruj

Praca Konstrukcje Budowlane

1-3 z 3 ofert pracy

Malarz Konstrukcji Stalowych - praca od zaraz

Trzebinia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Groupe - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 20...

24.04.202424.04.2024

Praca fizyczna przy budowie

WŁODEKWŁODEK
Łódź

* Opis stanowiska: * Firma Stacja Grawitacja poszukuje pracowników do pracy fizycznej przy budowie parku trampolin. Poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i zdolnych do pracy w zespole osób, które chcą być częścią ekscytującego projektu budowy nowoczesnego parku rozrywki. * Obowiązki: * - Mon...

21.03.202421.03.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany/Dachy

MATIMATI
Parczew

Praca dla dekarza , cieśli. Konstrukcje i pokrycia dachowe. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 50*******33....

26.02.202426.02.2024
od 30 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0257 s