Filtruj

Praca Konstruktor Technolog - Leszcze

1-2 z 2 ofert pracy

TECHNOLOG-KONSTRUKTOR BRANŻA MECHANICZNA

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH I HANDLU FMK SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH I HANDLU FMK SP. Z O.O.
Leszcze

Zakres obowiązków: OPRACOWNAIE ZLECEŃ PROJEKTOWANIE W 2D, 3D, AUTOCAD, INVENTOR, WRYKRYS-BRANŻA MECHANICZNANA PODSTAWIE DOKUMENTACJI WŁASNEJ LUB KLIENTA , TWORZENIE ZAPOTRZEBOWANIA MATERIAŁOWEGO Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Znajomość programów AUTO CAD, INVENTO...

27.02.202427.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnię konstruktora technologa

BASIABASIA
Ocieka

Poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor-technolog Do zadań osoby należeć będzie: Opracowanie techniczne konstrukcji: regałów promocyjnych, standów reklamowych, stoisk ekspozycyjnych itp. w programie SolidWorks Opracowanie linii cięcia dla plotera frezującego i laserów CO2 (Corel Draw) Aktu...

23.02.202423.02.2024
od 6100 zł