Filtruj

Praca Konstruktor - Ciasna

1-3 z 3 ofert pracy

KONSTRUKTOR

JÓZEF KLABIS ASKLA AUTOMATYKA SERWISJÓZEF KLABIS ASKLA AUTOMATYKA SERWIS
Ciasna

Zakres obowiązków: PROJEKTOWANIE LINII PRODUKCYJNYCH, MASZYN LUB ICH CZĘŚCI, PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ORAZ TECHNOLOGICZNEJ, PRZYGOTOWYWANIE ANALIZ ZAŁOŻEŃ PROJEKTOWYCH, A W SZCZEGÓLNOŚCI: WYKONYWANIE OBLICZEŃ WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH, PROJEKTOWANIE CZĘŚCI I URZĄDZEŃ, WYKONYWANIE WIZUALIZACJ...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konstruktor, praca dla konstruktora

nowa oferta
KAMILKAMIL
Jemielnica

Firma z sektoru budownictwa prefabrykowanego poszukuje Konstruktora/ Konstruktorki -Praca stacjonarna (7:00-15:00) - Pełny etat – umowa o pracę Wymagania: Wykształcenie wyższe (Budownictwo) Znajomość obsługi programu Autocad, Specbud, Ms Office. Mile widziana znajomość oprogramowania Dietrich’s...

27.06.202427.06.2024

Zatrudnię Konstruktora

REKRUTACJAREKRUTACJA
Zawadzkie

Track Tec Koltram sp. z o.o. jest firmą, która projektuje i wykonuje elementy stalowej nawierzchni kolejowej takie jak: rozjazdy kolejowe, skrzyżowania torów, podzespoły zamienne i konstrukcje specjalne, a także rozjazdy i skrzyżowania tramwajowe. Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą p...

30.04.202430.04.2024