Filtruj

Praca Konstruktor - Środa Wielkopolska

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczny

JORDAN MATCON SP. Z O.O.JORDAN MATCON SP. Z O.O.
Środa Wielkopolska

JORDAN matcon sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów dla producentów maszyn. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA KLIENTA Nr ref. VAD / K...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konstruktor maszyn

WIKTORIA JAGIEŁŁOWIKTORIA JAGIEŁŁO
Września

Rekrutacja prowadzona jest dla firmy zajmującej się produkcją maszyn z Wrześni. Jeśli poszukujesz nowych możliwości zawodowych, masz doświadczenie na stanowisku Konstruktora maszyn lub pokrewnym, potrafisz czytać dokumentację techniczną w języku angielskim to odezwij się! Chętnie porozmawiam i prz...

22.04.202422.04.2024

Inżynier konstruktor/technolog

“GAWROŃSKI” SP. Z O.O.“GAWROŃSKI” SP. Z O.O.
Mechlin

Podstawowe obowiązki: Wykonywanie dokumentacji technicznej, Projektowanie w programie 3D, Praca z dokumentacją klienta, Przygotowywanie kalkulacji i kosztów produktu, Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji, Wsparcie działu produkcji w przygotowaniu procesu technologicznego, Proponowanie innowac...

07.03.202407.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0251 s