Filtruj

Praca Konsultant Rekrutacji - Zawiercie

1-2 z 2 ofert pracy

Operator urządzeń technologicznych

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Zawiercie

Zakres obowiązków: - Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; - Rozkręcanie elementów przy użyciu narzędzi; - Wykładanie elementów na taśmę; - Współpraca z zespołem produkcyjnym; - Dbanie o porządek na stanowisku pracy.Wymagania: - Wykształcenie minimum zawodowe; - Doświadczenie w pracy produkcyjnej...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Chorzów Pracownik Ochrony Umowa o pracę

nowa oferta
KONSULTANT HR MAŁGORZATAKONSULTANT HR MAŁGORZATA
Dąbrowa Górnicza

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osób...

17.05.202417.05.2024