Filtruj

Praca Konsultant Sprzedazy - Olkusz

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca / konsultant - BEZ DOŚWIADCZENIA!

MEDOM ENERGYMEDOM ENERGY
Olkusz

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy zatrudnimy ambitne i pracowite osoby do obsługi klienta . Zostań Technikiem ds. Konstrukcji w oparciu o najwyższe dotacje na rynku! Będziesz obsługiwać tylko Klientów umówionych i zdecydowanych realizować projekty. Nie wymagamy doświadczenia. Nie realizu...

17.03.202417.03.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Lubisz rozmawiać? - Zacznij na tym zarabiać!

KINGAKINGA
Jaworzno

Poznaj nas bliżej! Jesteśmy firmą, która z pasją i zaangażowaniem obsługuje klientów. Od lat nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego, marketingu telefonicznego i innych dziedzin, w których wymagana jest komunikacja telefoniczna. Współpracu...

25.04.202425.04.2024
od 4400 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OBSŁUGA KLIENTA BOK INFOLINIA PRZYCHODZĄCA

AUTOMAT - SP. Z O.O. SP. K.AUTOMAT - SP. Z O.O. SP. K.
Kaszów

Zakres obowiązków: zapewnienie profesjonalnej pomocy dla Klientów; obsługa połączeń przychodzących telefoniczne zgłoszenia od klientów; rozwiązywanie i odnotowywanie zgłoszeń klientóww systemie; korespondencja z klientami; odbieranie i realizowanie przychodzących zamówień, zarówno od klientów ...

19.04.202419.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0269 s