Filtruj

Praca Konsultant System - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Kontroler jakości

Częstochowa

Zadania: Nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z innymi działami Obsługa urządzeń i przyrządów kontrolnych wykorzystywanych w laboratorium pomiarowym i na wydziale produkcji Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych Dokonywanie pomiarów zgodnie z okreś...

03.06.202403.06.2024

Konsultant ds nieruchomości

ANNAANNA
Częstochowa

Aspect NIERUCHOMOŚCI - agencja z kilkunastoletnim doświadczeniem poszukuje do swojego Biura w Częstochowie osoby na stanowisko Konsultant ds. nieruchomości. .Jeśli interesuje Cię rynek nieruchomości i nie boisz się wyzwań - jest to oferta dla Ciebie! Co oferujemy? · jasny system wynagrodzeń obej...

15.05.202415.05.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konstruktor – Technolog

Częstochowa

Zadania: Sporządzenie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej w programie CAD Projektowanie przyrządów do usprawnień związanych z produkcją Tworzenie nowego oprzyrządowania dla wdrożenia nowych rozwiązań z wykorzystaniem SolidWorks Usprawnienie procesów produkcyjnych w wyniku analizowania wskaźni...

10.05.202410.05.2024