Filtruj

Praca Konsultant Techniczny - Toruń

1-2 z 2 ofert pracy

Mł. Projektant/ka Rozwiązań Inteligentnej Automatyzacji

DZIAŁ REKRUTACJIDZIAŁ REKRUTACJI
Toruń

Twój zakres obowiązków: tworzenie nowych procesów automatyzacji zgodnie z określonymi wymaganiami, realizacja zadań w zakresie analizy i optymalizacji procesów biznesowych, ścisła współpraca z różnymi ekspertami, zespołami technicznymi wewnętrznymi w organizacji, wsparcie dla klientów wewnętrzny...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ, atrakcyjna oferta pracy, zakwaterowanie DARMOWE!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Papowo Biskupie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

21.06.202421.06.2024