Filtruj

Praca Kontrola Badan - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

nowa oferta
UNIBEP S. A.UNIBEP S. A.
Włocławek

Twój zakres obowiązków: Kontrola wykonywanych prac budowlanych i technologicznych, Tworzenie dokumentów jakościowych – tj. protokołów pomiarowych, protokołów badań wizualnych, list materiałowych itd. dla realizowanych prac, Kompletacja dokumentacji jakościowej od podwykonawców, Współpraca z inwestor...

25.05.202425.05.2024

nowa oferta
Włocławek

Nasze wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku, Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, Znajomość pakietu Ms Office, Prawo jazdy kat. B. Twój zakres obowiązków: Kontrola wykonywanych prac budowlanych i technologicznych, Tworzeni...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Rejestracji Medycznej

nowa oferta
DIAGNOSTYKA S. A.DIAGNOSTYKA S. A.
Lipno

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego Twój zakres obowiązków: osobista, telefoniczna i mailowa obsługa pacjenta umawianie na wizyty na badania diagnostyczne i do specjalistów rejestrowanie badań laboratoryjnych wystawianie faktur oraz pr...