Filtruj

Praca Kontrola Jakosci - Piaski

1-3 z 3 ofert pracy

Wsparcie produkcji

HAMMERJOBS SP. Z O.O.HAMMERJOBS SP. Z O.O.
Piasek

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu. Wsparcie produkcji Obowiązki ·Praca przy li...

05.06.202405.06.2024

Praca dla Studentów we Wronkach, elastyczny grafik-TRANSPORT!

nowa oferta
EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Wronki

Opis stanowiska: Kontrola jakości, naprawa części oraz wsparcie produkcji Wymagane posiadanie statusu ucznia/ studenta Oferujemy: stawkę godzinową 27,70 zł brutto (dla os. do 26 r.ż. stawka brutto=netto) pomoc dedykowanego Koordynatora na zakładzie program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł...

06.06.202406.06.2024

Pracownik produkcji

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Trzcianka

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Aplikuj na stanowisko pakowacz w fabryce czekolady Ludwig lub napisz sms-a czekolada - wszystkiego Cię nauczymy! oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS), przyjazną atmosferę pracy i...