Filtruj

Praca Kontrola Maszyn - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

Operator maszyn CNC

nowa oferta
BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O.BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O.
Bydgoszcz

BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O. Let's create together BAS to największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach. Obecnie zatrudniamy 1100 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko – pomorskim. Podstawa naszego sukcesu leży w rękach naszych pracowników...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyn Sztancujących również bez doświadczenia

MTM WORK SERVICEMTM WORK SERVICE
Bydgoszcz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn poligraficznych m. in maszyn sztancujących (doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia) - sztancowanie i druk etykiet zgodnie z przekazanymi kartami technologicznymi - wypełnianie dokumentacji produkcyjnej - pakowanie i etykietowanie ...

18.05.202418.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0509 s