Filtruj

Praca Kontrola Platnosci - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik dzialu Debtors and Creditors Payment Department

HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.
Częstochowa

OPIS Twój zakres obowiązków · kontakt telefoniczny do klientów celem ustalenia terminu płatności za faktury, · opracowanie listy niezapłaconych faktur ; · korespondencja z klientem drogą mailową i telefoniczną, · wystawianie i wysyłanie wezwań do zapłaty w przypadku wystąpienia zaległości, · w...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI FINANSOWEJ WYDZIAŁU

UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIEUNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
Częstochowa

Zakres obowiązków: • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych. • Ewidencja i rozliczanie wydatków oraz analiza wykorzystania limitów finansowych wydziału. • Obsługa księgowa projektów. • Kontrola rozrachunków w celu terminowego realizowania płatności. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w ty...

29.05.202429.05.2024