Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Bytów

1-2 z 2 ofert pracy

Kontroler/ka Jakości w Gliwicach – Idealna dla Studentów!

EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Zabrze, Gliwice, Bytom

Opis stanowiska: kontrola jakości komponentów w oparciu o specyfikę Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, prowadzimy szkolenie wprowadzające Oferujemy: stawkę godzinową 28,10 zł brutto umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego) system 3 zmianowy dodatek frekwencyjny,, d...

27.06.202427.06.2024

Kontroler Jakości

HANGSEN SP. Z O.O.HANGSEN SP. Z O.O.
Bytom

Firma Hangsen jest oddana rewolucyjnej branży elektronicznych papierosów od momentu jej powstania. Nasza Firma jest światowym liderem w dziedzinie e-płynów i vapingu z szerokim portfolio marek. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów vapingowych zgodnych z TPD, nie...

24.06.202424.06.2024