Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Gołcza

1-3 z 3 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI

nowa oferta
MINOVA ARNALL SP. Z O.O.MINOVA ARNALL SP. Z O.O.
Golce

Zakres obowiązków: Nadzór jakościowy nad produkcją. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego oraz znajomość i umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego długości i kąta...

17.09.202417.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler Jakości Produktów Świeżych/Specjalista ds. Kontroli Jakości

nowa oferta
EUROCASH S. A.EUROCASH S. A.
Modlniczka

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce. JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWO...

19.09.202419.09.2024

PRACA - Kontroler jakości, Sławniów

FORMEL D POLSKA SP. Z O.O.FORMEL D POLSKA SP. Z O.O.
Sławniów

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej...

21.05.202421.05.2024