Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Inowrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Kontroler jakości

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Inowrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przeprowadzanie wejściowej kontroli jakości surowców i materiałów monitorowanie jakości w trakcie produkcji pobieranie, testowanie i analiza próbek identyfikacja niezgodności i wad współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości opracowywanie raportów i dokumentacji wdrażanie p...

19.05.202419.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KONTROLER JAKOŚCI (NR 1065)

FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZEMYSŁU I GÓRNICTWA, ODLEWNIA ŻELIWA NOTEĆ BERNARD URBANIAK - SKRÓT - FABRYKA NOTEĆ ODLEWNIA ŻELIWA BERNARD URBANIAKFABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZEMYSŁU I GÓRNICTWA, ODLEWNIA ŻELIWA NOTEĆ BERNARD URBANIAK - SKRÓT - FABRYKA NOTEĆ ODLEWNIA ŻELIWA BERNARD URBANIAK
Pakość

Zakres obowiązków: - odbiory i sprawdzanie bieżącej produkcji - prowadzenie dokumentacji jakościowej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 minimum półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku; - wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe - d...

13.05.202413.05.2024