Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Kontroler Jakości

PROPLASTICA SP. Z O.O.PROPLASTICA SP. Z O.O.
Kielce

Kontroler Jakości Twój zakres obowiązków kontrola jakości materiału wejściowego do produkcji, kontrola jakości w trakcie procesu produkcji, odbiór jakościowy wyrobów gotowych prowadzenie zapisów danych dotyczących jakości Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym Umiejętność analizy i interpretacji d...

12.05.202412.05.2024

Kontroler jakości - Jawor

FORMEL D POLSKA SP. Z O.O.FORMEL D POLSKA SP. Z O.O.
Jawór

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej...

14.05.202414.05.2024
od 29 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KONTROLER JAKOŚCI

METPOL NAWROCKI SP. K.METPOL NAWROCKI SP. K.
Korytnica

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe Staż pracy 2 lata Znajomość narzędzi i przyrządów pomiarowych Znajomość rysunku technicznego Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie Oferta przeznaczona także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz cudzoziemców Wymagania: wykształcenie - za...

08.05.202408.05.2024