Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Kowale Oleckie

1-3 z 3 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kowale Oleckie

Numer oferty: StPr/24/0150Obowiązki:nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego, zamykanie wadliwych produktów, kontrola poprawności oznakowania produktu, raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymiWymagania:Wymagania koni...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kontroler jakości wyrobów

POWIATOWY URZĄD PRACY W OLECKUPOWIATOWY URZĄD PRACY W OLECKU

nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego, zamykanie wadliwych produktów, kontrola poprawności oznakowania produktu, raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi...

09.04.202409.04.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE GICOR II KRZYSZTOF KISIELEWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE GICOR II KRZYSZTOF KISIELEWSKI

Zakres obowiązków: nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego, zamykanie wadliwych produktów, kontrola poprawności oznakowania produktu, raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi Wymagania: wykształcenie - średnie ogól...