Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Rzuców

1-3 z 3 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH

DETROS SP. Z O.O.DETROS SP. Z O.O.
Rzuców

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności kontrolnych, kontrole zgodności wyrobu gotowego zgodnde z planem kontroli i rysunkiem technicznym, zgłaszanie różnic w stanie produktów, raportowanie. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - obsługa narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikromet...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler Jakości/ bez doświadczenia od ZARAZ - Skarżysko-Kamienna

EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Skarżysko-Kamienna

Opis stanowiska: kontrola jakości baterii samochodowych/ akumulatorów zgodnie z instrukcją Mile widziany status ucznia/ studenta Oferujemy: stawka godzinowa 30,00 zł brutto opiekę oraz pomoc Koordynatora dodatek nocny, stawka 36,00 zł brutto możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustal...

07.06.202407.06.2024

kontroler jakości -\u003E praca od zaraz

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości?Jesteś sumienny i dokładny? Lubisz pracować z dokumentacją techniczną? Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie! Pracuj w zespole firmy MAN Bus jako kontroler jakości w Starachowicach. Aplikuj przez f...

06.06.202406.06.2024