Filtruj

Praca Kontroler Zarzadzania - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. księgowych kontroler finansowy.

AZ FFMAZ FFM
Kielce

Zadania:-Wprowadzanie danych do systemów księgowych i arkuszy kalkulacyjnych, -Pomoc w przygotowywaniu prostych raportów finansowych i analiz kosztów, -Wsparcie w procesie fakturacji i zarządzaniu dokumentacją księgową, -Weryfikowanie poprawności wystawionych faktur, rozliczeń dziennych ect.OCZEKIWA...

21.04.202421.04.2024

Kontroler jakości usług ochrony i sprzątania

SKAREM SP. Z O.O.SKAREM SP. Z O.O.
Kielce

Firma Skarem Sp. z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony oraz usług porządkowo- czystościowych zatrudni na terenie Kielc osobę na stanowisku: Koordynator ds. ochrony i sprzątania. Zadania: ·Rozwój sieci sprzedaży na terenie regionu. ·Planowanie i skuteczna realizacja nowych umów o w...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler parkingowy - Kielce - WEIP

WEIP SP. Z O.O.WEIP SP. Z O.O.
Kielce

KONTROLER PARKINGU Miejsce Pracy: Plac wolności Twój zakres obowiązków Kontrola wniesionych opłat w parkometrze Wystawianie opłat dodatkowych Nadzór nad urządzeniami parkingowymi Nasze wymagania Uczciwość Wysoka kultura osobista odpowiedzialność STATUS UCZNIA/STUDENTA To oferujemy Wynagr...

08.01.202408.01.2024
od 4500 zł