Filtruj

Praca Kontroli Jakosci - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w dziale szlifierni - umowa zlecenie

JAI KUDO POLSKA SP. Z O.O.JAI KUDO POLSKA SP. Z O.O.
Poznań

OPIS JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Essilor / Luxottica i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych. Obecnie poszukuje osób na umowę zlecenie: Praca na Szlifierni okularowej Miejsce pracy: Poznań Of...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Szlifierz – Operator linii

Poznań

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości wyprodukowanych komponentów oraz pakowanie Wprowadzanie danych do systemu oraz raportowanie Wymagania: Gotowość do pracy w systemie zmianowym – trzyzmianowym lub czterobrygadowym (w zależności od stanowiska) Sumienność oraz zaangażowanie w wykon...

04.04.202404.04.2024

Koordynator/ka komsjonerów w magazynie

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Rabowice

Jesteś dobrze zorganizowany/a i masz prawo jazdy kat. B? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!Szczegóły:Nadzorowanie pracy zespołu komisjonerówKontrola jakości spakowanych zamówień Kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera oraz wózka elektrycznego Praca z wykorzystaniem komputera Wymagane prawo ja...

20.02.202420.02.2024