Filtruj

Praca Koordynator Biura Obslugi - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy zbrojarza

CANDIDATE COMPETENTE GMBHCANDIDATE COMPETENTE GMBH
Tarnów

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nas...

22.04.202422.04.2024

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I OBSŁUGI BIURA ORAZ KOORDYNATOR ROBÓT W TERENIE

Tarnów

Zakres obowiązków: nadzór pracowników w terenie ( w tym prace pomiarowe), tworzenie harmonogramu wykonania robót, obsługa biura, tworzenie ofert i obsługa dot. zamówień publicznych w firmie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe mile widziane doświadczenie ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

specjalista ds. zamówień publicznych i obsługi biura oraz koordynator robót w terenie

POWIATOWY URZĄD PRACY W GARWOLINIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W GARWOLINIE
Tarnów

nadzór pracowników w terenie ( w tym prace pomiarowe), tworzenie harmonogramu wykonania robót, obsługa biura, tworzenie ofert i obsługa dot. zamówień publicznych w firmie...

09.04.202409.04.2024