Filtruj

Praca Koordynator Magazynu - Ełk

Koordynator/-ka Zespołu Serwisu Kurierskiego Oddział InPost Ełk

INPOST SP. Z O.O.INPOST SP. Z O.O.
Ełk

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost P...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator/-ka Zespołu Serwisu Kurierskiego

INPOSTINPOST
Ełk

To, czego potrzebujemy od Ciebie: czynnego prawa jazdy kat. B dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00​) doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych doświadczenia w zarządzaniu kurierami/kierowcami - mile widziane bardzo dobrych umiejętności p...

Koordynatora Ekspedycji

MONIKA POTĘGAMONIKA POTĘGA
Szczuczyn

Opis stanowiska: Zarządzanie zespołem osób odpowiedzialnych za proces załadunku oraz ćwiartowania półtusz wołowych; Nadzór nad wysyłką towarów z Zakładu, kontrola jakościowa i ilościowa wysyłki; Nadzór nad właściwym przygotowanie i magazynowaniem towarów przeznaczonych do wysyłki; Nadzór na proc...

19.02.202419.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0352 s