Filtruj

Praca Koordynator Procesu - Konin

1-3 z 3 ofert pracy

pomocnik montera rusztowań przemysłowych

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Konin

Chcesz pracować za granicą , ale masz obawę, że musisz mieć doświadczenie lub znać język obcy? Przy tej ofercie nie musisz . Pracujesz w polskojęzycznym zespole i nauczysz się pracy od postaw. Start nawet od najbliższego poniedziałku! Niemcy 1700-2000 euro na rękę Mieszkanie i samochód służbowy - zo...

22.05.202422.05.2024

RANDSTADRANDSTAD
Konin

Chcesz pracować za granicą, ale masz obawę, że musisz mieć doświadczenie lub znać język obcy? Przy tej ofercie nie musisz. Pracujesz w polskojęzycznym zespole i nauczysz się pracy od postaw. Start nawet od najbliższego poniedziałku! Niemcy 1700-2000 euro na rękę Mieszkanie i samochód służbowy - zorg...

Poszukujemy Kierownika

KOORDYNATORKOORDYNATOR
Konin

Twój zakres obowiązków: - Współpraca z inwestorami, podwykonawcami i klientami - Pozyskiwanie nowych kontrahentów - Dbanie o rozwój i motywacje zespołu Nasze wymagania: -Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny) -Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek tec...

21.05.202421.05.2024
od 14000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0428 s