Filtruj

Praca Koordynator Produkcji - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

Betoniarz

nowa oferta
THOMAG INDUSTRIESERVICE GMBHTHOMAG INDUSTRIESERVICE GMBH
Szczecinek

Jesteśmy niemiecką firmą, aktywną na rynku od 2008 roku, specjalizującą się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą siłą napędową są wykwalifikowani pracownicy, których rekrutujemy zarówno z Polski, jak i z Niemiec.Współpraca stanowi dla nas fundament, dlatego we wspólnym działaniu z ponad 2...

16.09.202416.09.2024

Stolarz z doświadczeniem, praca od zaraz, Bawaria

nowa oferta
PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Szczecinek

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Stolarz z doświadczeniem, praca od zaraz, Bawaria Obowiązki praca przy produkcji okien i drzwi oraz pozostałych części montaż elementów obsługa maszyn przy produkcji kontrola jakości wyprodukowa...

KOORDYNATOR

WOODPOL SP. Z O.O.WOODPOL SP. Z O.O.
Szczecinek

Zakres obowiązków: Koordynacja pracy pomiędzy działem - wycen , produkcją , magazynem , montażem na inwestycjach Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio zaawansowany) umiejętność - biegła obsłu...

16.08.202416.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0360 s