Filtruj

Praca Koordynator Serwisu - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Koordynator Serwisu Wózków Widłowych

nowa oferta
PROMSTAHL SP. Z O.O.PROMSTAHL SP. Z O.O.
Katowice

Koordynator Serwisu Wózków Widłowych Miejsce pracy: Katowice Twój zakres obowiązków organizacja, nadzór i koordynacja pracy serwisu praca na rozwojem obszaru serwisu stała współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w obszarze obsługi serwisowej pozyskiwanie klientów na usługi serwisowe pr...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. IT

nowa oferta
CENTRUM SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH SP. Z O.O.CENTRUM SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

technologies-expected : Active Directory Remote Desktop Services PowerShell Hyper-V OTRS Cisco Fortinet Unifi GPO M365 responsibilities : Wdrażanie nowych komputerów, klonowanie systemów operacyjnych, modernizacja podzespołów, wdrażanie do domeny AD, Wymiana dysków wraz z przenoszeniem danych, Konfi...

16.05.202416.05.2024

Koordynator Serwisu – branża HVAC

SMART-HRSMART-HR
Tychy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów, Koordynowanie działań serwisu, Przygotowanie ofert serwisowych, Nadzór nad stanem magazynowym i zamawianie części, Obsługa CRO, Sporządzanie stosownych raportów. WYMAGANIA: Doświadczenia w serwisie lub montażu klimatyzatorów, Podst...

13.05.202413.05.2024