Filtruj

Praca Koordynator Techniczny - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

nowa oferta
WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.
Rzeszów

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile ...

15.05.202415.05.2024
od 15000 zł
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

nowa oferta
KAROLINAKAROLINA
Rzeszów

Premium Mobile Sp. z o.o. Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się operatorem wirtualnym, będącym liderem pod względem ilości przenoszonych numerów. W związku z dynamicznym rozwojem, mając na celu zapewnienie wysokiej jakości obsługi, poszukujemy pracowników do Działu Wsparcia Sprzedaży na stanowi...

14.05.202414.05.2024
od 4300 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Koordynator usług frezowania nawierzchni

nowa oferta
REKRUTACJA GRUPA PBIREKRUTACJA GRUPA PBI
Żołynia

W chwili obecnej do PBI Sprzęt Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Koordynator usług frezowania nawierzchni Miejsce pracy: Żołynia Twój zakres obowiązków: · zarządzanie grupami frezującymi oraz pozyskiwanie operatorów maszyn · pozyskiwanie kontrahentów w zakresie usług f...