Filtruj

Praca Koordynator Zespolu Obslugi - Lubliniec

1-2 z 2 ofert pracy

Koordynator zmiany Lubliniec

LEASINGTEAM SP. Z O.O.LEASINGTEAM SP. Z O.O.
Lubliniec

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator zmiany LubliniecZakres obowiązków:- nadzór oraz monitoring operacji, urządzeń i instalacji związanych z recyklingiem i uzdatnianiem szkła,- zapewnienie ciągłość ruchu produkcyjnego wspólnie z członkami podległ...

16.05.202416.05.2024

Koordynator Utrzymania Ruchu

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Tarnowskie Góry

Zadania: zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu współpraca z Działem Narzędziowni, Działem IT, Działem Produkcyjnym Wymagania: ...

15.05.202415.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0547 s