Filtruj

Praca Koordynator Zespolu Obslugi - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

KOORDYNATOR DZIAŁU ADMINISTRACJI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1177Obowiązki:Monitorowanie stanu zadłużenia klientów, współpraca z innymi działami i oddziałami spółki, koordynowanie pracy 3 osobowego zespołu, nadzór nad rozliczaniem kierowców i agentów ze sprzedaży dziennej, miesięcznej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnie...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

METAL BOX SP. Z O.O.METAL BOX SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Monitorowanie stanu zadłużenia klientów, współpraca z innymi działami i oddziałami spółki, koordynowanie pracy 3 osobowego zespołu, nadzór nad rozliczaniem kierowców i agentów ze sprzedaży dziennej, miesięcznej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - um...

Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator działu serwisu floty samochodowej

LAUDE SMART INTERMODAL S. A.LAUDE SMART INTERMODAL S. A.
Zamość

Firma Laude Smart Intermodal, lider na rynku logistycznym, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Koordynatora działu technicznego i serwisu floty samochodowej . Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do motoryzacji i organizacji pracy, zapraszamy do aplikowania! Obowiązki: Planowanie i organi...

10.05.202410.05.2024