Filtruj

Praca Koordynator Zlecen - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

OEX Cursor: Merchandiser mobilny - Łódź | Praca | FMCG

nowa oferta
GRUPA OEXGRUPA OEX
Łódź

OEX Cursor S.A. jako lider wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu działa na terenie całego kraju. Obecnie, we współpracy z międzynarodowym koncernem tytoniowym - British American Tabacco - poszukujemy osób do współpracy jako: Merchandiser mobilny miejsce pracy: Łódź Zakr...

27.05.202427.05.2024
od 4300 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Etykietowanie, pakowanie, sortowanie

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Łódź

Zadania: etykietowanie, pakowanie, sortowanie Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym, poniedziałek-piątek zdolności manualne Oferujemy: pracę od poniedziałku do piątku pracę na 2 zmiany 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie dogodną lokalizację fi...

25.05.202425.05.2024

Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania-Pabianice, ul.Warszawska

nowa oferta
INWEMERINWEMER
Pabianice

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości. Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania w fabryce Miejsce pracy: Pabianice, ul. Warszawska Godziny pracy: od 6.00 do 14.00,...