Filtruj

Praca Koparko Ladowarki - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

Operator koparki i ładowarki klasy I

nowa oferta
DARIUSZDARIUSZ
Olszany

Firma poszukuje operatora koparki i ładowarki klasy I na kopalnie żwiru w miejscowości Olszany Wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn ciężkich Sumienność dyspozycyjność Proponujemy: Stabilne zatrudnienie Umowa o pracę...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter Fotowoltaika/Монтажник сонячних панелей

nowa oferta
PROFISOLPROFISOL
Lubin

profiSOL sp. z o.o ., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski i Europy. Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w p...

OPERATOR KOPARKI

nowa oferta
TEXO WOJCIECH BŁACHNIATEXO WOJCIECH BŁACHNIA
Legnica

Zakres obowiązków: Obsługa koparki i koparko ładowarki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparkoładowarki uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. III umiejętność - KURS PRAWA JAZDY B...

23.05.202423.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0233 s