Filtruj

Praca Koparko Ladowarki - Tomaszów Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnie operatora koparki gąsienicowej/kołowej.

nowa oferta
KAROL BRZOZOWSKIKAROL BRZOZOWSKI
Tomaszów

Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowo-kolejowe Obsługa koparki gąsienicowej/kołowej. Prace przy układaniu gazociągu. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Praca przy drogach, Prace przy sieciach wodno-kan...

10.06.202410.06.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany

JACEKJACEK
Tomaszów Mazowiecki

Polska firma budowlana działająca w branży budownictwa kolejowego poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowiskach: elektromonter, operator maszyn dwudrogowych. Niezbędne wymagania to min. prawo jazdy kat. B. Mile widziane uprawnienia UDT w zakresie obsługi podestów ruchomych, HDS, ładowa...

15.05.202415.05.2024

Poszukuję do pracy operatora koparki/ koparko - ładowarki

URB SYLWESTER RUDECKIURB SYLWESTER RUDECKI
Piotrków Trybunalski

Poszukuj ę do pracy operatora koparki/ koparko-ładowarki na 1/2 etatu, praca w Piotrkowie Trybunalskim i okolicy...

27.05.202427.05.2024