Filtruj

Praca Koparko Ladowarki - Tychy

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
ENERGO-UNIVERSAL ARTUR LAZAREKENERGO-UNIVERSAL ARTUR LAZAREK
Tychy

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu, kierowanie koparko-ładowarką, utrzymanie czystości i porządku, dbanie o sprzęt, praca w zespole * praca w systemie 1-zmianowym 7:00-15:00, miejsce wykonywania pracy województwo śląskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy k...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparko ładowarki/minikoparki

nowa oferta
OPTOMEDIA POLSKA SP. Z O.O.OPTOMEDIA POLSKA SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków Obsługa minikoparki lub koparko-ładowarki zgodnie z zasadami i procedurami bezpiecznej pracy Sprawdzanie i konserwacja koparko-ładowarki przed rozpoczęciem pracy oraz dbanie o jej właściwe działanie i stan techniczny Raportowanie wszelkich problemów, awarii lub nieprawidłow...

27.05.202427.05.2024