Filtruj

Praca Korepetytor - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

KOREPETYTOR MATEMATYKI R104/2003-1087/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/2003Obowiązki:Prowadzanie korepetycji z matematyki.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie: średnie zawodowe średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania:dobra znajomość matematyki, umowa zlecenie 60 godz. miesięcznie Miejsce pracy: RYSIA 6a/119, 87-800 Włocławek, powiat: m....

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUJAWSKIE CENTRUM KOREPETYCJI MARCIN PAWŁOWSKIKUJAWSKIE CENTRUM KOREPETYCJI MARCIN PAWŁOWSKI
Włocławek

Zakres obowiązków: Prowadzanie korepetycji z matematyki. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące dobra znajomość matematyki, umowa zlecenie 60 godz. miesięcznie...

19.08.202419.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Korepetytor/Korepetytorka w EduKing Prywatne Korepetycje

EDUKING PRYWATNE KOREPETYCJEEDUKING PRYWATNE KOREPETYCJE
Włocławek

EduKing Prywatne Korepetycje poszukuje energicznych i zmotywowanych osób na stanowisko Korepetytora/Korepetytorki. Jeśli masz pasję do nauczania, chcesz pomagać uczniom w osiąganiu sukcesów edukacyjnych i poszukujesz elastycznej pracy, to ogłoszenie jest dla Ciebie! Wymagania: Dyspozycyjność: mi...

02.08.202402.08.2024
od 30 zł