Filtruj

Praca Kosmetyczka Kosmetolog - Zawichost

1-2 z 2 ofert pracy

KOSMETOLOG/ KOSMETYCZKA

MOBILNE STUDIO URODYMONIKA MONIKA BARŁOŻEK-FRAŃCZAKMOBILNE STUDIO URODYMONIKA MONIKA BARŁOŻEK-FRAŃCZAK
Zawichost

Zakres obowiązków: - wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała - stylizacja paznokci Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Kosmetolog - mile widziane doświadczenie zawodowe - mile widziane kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii/ stylizacji paznokci - praca od p...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zawichost

Numer oferty: StPr/24/0408Obowiązki:- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała - stylizacja paznokciWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceZawód:KosmetologPozostałe wymagania: - mile widziane doświadczenie zawodowe - mile widziane kursy i szkolenia z zakresu ko...