Filtruj

Praca Kosmetyczka - Kobylnica

1-3 z 3 ofert pracy

KOSMETYCZKA

Kobylnica

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 9-17, 13-21 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie w zawodzie...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kosmetolog/kosmetyczka

MARTAMARTA
Słupsk

Szukamy pasjonatki piękna do naszego zespołu! Poszukujemy kosmetyczki lub kosmetologa, który specjalizuje się w manicure i pedicure. Wymagania: * Doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure. * Umiejętność pracy różnymi technikami, frezarką jak i cążkami. * Dbałość o szczegóły i perfekcjonizm w...

08.05.202408.05.2024
od 3500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Stylistka paznokci, kosmetyczka 8:00-15:00

PAULAPAULA
Słupsk

Poszukujemy kolejnej osoby do pracy w naszym zespole! Praca w godzinach 8:00-15:00 Wymagania: - doświadczenie w stylizacji paznokci - dyspozycyjność do godziny 15:00 - chęci do pracy i rozwoju - umiejętność pracy z klientem Oferuje: - elastyczne godziny pracy - możliwość odbycia szkoleń - umow...

15.09.202315.09.2023