Filtruj

Praca Kosmetyczka - Milówka

1-3 z 3 ofert pracy

Kosmetyczka

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŻYWCUPOWIATOWY URZĄD PRACY W ŻYWCU
Milówka

wykonywanie zabiegów kosmetycznych,...

04.04.202404.04.2024

KOSMETYCZKA (O)

HANNA PIRKOHANNA PIRKO
Tarnów

Zakres obowiązków: Kosmetyczka Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, 1 rok doświadczenia na stanowisku, znajomość języka ukraińskiego. Praca w Tarnowie od pon. - nd. w przedziale godz.: 09:00 - 19:00. Możliwość zatrudnienie na 1/2 etatu. ...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kosmetyczka - stylistka paznokci

IWONAIWONA
Tarnów

Salon kosmetyczny w Tarnowie poszukuję osoby chętnej do pracy na stanowisku stylistka paznokci. Jeśli jesteś osobą ambitną, sympatyczną to szukamy właśnie Ciebie. Wymagane doświadczenie jako stylistka paznokci. CV wraz ze zdjęciami prac prosimy przesyłać na adres email....

08.05.202408.05.2024